Барельєф з газобетонних блоків – новий тренд в декоруванні фасадів будинків

Категорія: Блог

Думаєте, в питаннях декорування фасадів будівель не має модних тенденцій? Помиляєтесь, адже обробка стін із зовнішньої сторони також виконується з урахуванням найновіших дизайнерських рішень.

Якщо зовсім недавно головне місце в цьому питанні займала штукатурка з характерним зовнішнім виглядом, яку в народі прозвали «баранчик», то сьогодні мода кардинально змінилася.  Обробка фасаду таким способом, хоч і продовжує часто використовуватися, проте дизайнери рекомендують тим, хто хоче бути в «тренді» навіть в таких питаннях, звернути увагу на кардинально інший варіант  – оздоблення будинку з допомогою барельєфів.  Такий фасад створює стиль ретроспективного модерну, що зараз особливо популярний не тільки у нашій країні. Барельєфи – це не новинка в оздобленні екстер`єру, адже вони використовуються уже століттями, надаючи будинку тої особливої вишуканості і підкреслюючи витончений смак його власника.

Сьогодні для виготовлення таких оздоблювальних елементів використовуються блоки з газобетону, і цьому є одразу декілька причин:

– вони легко обробляються, даючи можливість створити будь-яку геометричну форму чи  рельєфність;

– цей матеріал має невелику вагу, тому не навантажує фасад,  роблячи його менш стійким;

– газобетон прекрасно «почуває» себе на морозі чи палючому сонці, не боїться дощу, снігу, вітру;

– може створити додаткову тепло- і шумоізоляцію;

– і найголовніше – його зовнішній вигляд дуже схожий на натуральний камінь, що додає фасаду особливої родзинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *