П’ять важливих переваг газобетону

Категорія: Блог

Газобетон – один із найбільш сучасних будівельних матеріалів, що по структурі  є  пористим різновидом бетону, тобто штучного каменю з рівномірно розподіленими по структурі порами, діаметром 1-3 міліметри. Він все частіше починає використовуватися, як в зовнішніх, так і внутрішніх роботах. В цьому не має нічого дивного, оскільки саме газобетон має декілька беззаперечних переваг, а також аргументованих плюсів порівняно з іншими матеріалами. Розглянемо п’ять найбільш важливих.

Перевага перша – висока міцність

Для виготовлення газобетону використовується метод автоклавування, тобто затвердіння матеріалу забезпечує і висока температура, і тиск. Саме це дозволяє сформувати низько основні мікроскопічні кристали гідросилікату кальцію, що і дають високу міцність.

Перевага друга – невелика вага

Особливо це актуально у порівнянні з іншими блоками, виготовленими на основі бетону. Невелика вага дозволяє дещо зекономити на робочій силі і техніці при будівництві, а також зменшити затрати на фундамент. При цьому якість і надійність  будівлі абсолютно не страждає.

Перевага третя – теплоізоляція

Використання газобетону дозволяє відмовитись від створення теплоізоляційного шару, як зовні, так і всередині будинку. Це в свою чергу дає додаткову економію на обігріві приміщення в холодні пори року.

Перевага четверта  – проста обробка матеріалу

З газобетоном доволі легко працювати, що дозволяє широко його використовувати. Матеріал піддається шліфуванню, свердлінню, пилянню, різанню для надання йому особливої геометричної форми. Це відкриває широкі можливості для декору і створення унікальних фасадів і не тільки.

Перевага п’ята – безпечність

Якщо порівнювати газобетон зі звичайним бетоном, то варто сказати, що він більш екологічно безпечний для людей та навколишнього середовища. Пояснюється це в першу чергу відсутністю в його складі гранітного щебеню, слюдів, які, як відомо, накопичують в собі радіацію.

І найголовніше – газобетон універсальний матеріал, тому його використовують для будівництва і декорування стін, камінів, перегородок, сходинок і навіть парканів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *